۵۰ خلاصه کتاب برتر موفقیت

خلاصه کتاب هایی که خواندن‌ آنها توسط افراد موفق توصیه شده است.

100 هزار تومان 39 هزار تومان

حيف كه برای کتاب خواندن وقت ندارم کتاب‌های نیمه کاره زیادی دارم نمیدانم کدام کتاب را بخوانم

برای خود من که زیاد اتفاق افتاده، حتما برای شما هم پیش آمده که کتابی را خریده باشید و آن کتاب به کار شما نیامده باشد و نیمه کاره رهایش کنید و هزینه و وقت شما تلف شده باشد.

چرا خلاصه کتاب؟

چرا با این قیمت؟

یکی از اهداف سایت رابینز دسترسی سریع، راحت و ارزان به مباحث موفقیت است. با توجه به اینکه درآمد و تخصص اصلی تیم ما، برگزاری سمینار است این خلاصه کتاب ها را برای رشد سریع‌تر و بالا نگه داشتن انگیزه مخاطبین خود با قیمت ارزان تهیه کردیم.

چرا خلاصه کتاب‌های رابینز؟

 سایت رابینز مسابقه بزرگ خلاصه کتاب را برگزار کرد و ۵۰ کتاب برتر پس از عبور از داوری های سختگیرانه انتخاب شدند. این ۵۰ کتاب توسط ۵۰ فرد کتابخوان مستقل خلاصه شده و با ویراستاری مجدد در اختیار شما قرار گرفته است. این کتاب‌ها با تایید سایت رابینز برای مسیر موفقیت انتخاب شده است.

در این مجموعه چه چیزی وجود دارد؟

برای دسترسی راحت‌تر و بهتر تمامی کتابها در دو نسخه تهیه شده است:

  • نسخه PDF مناسب برای لپتاپ
  • نسخه PDF مناسب موبایل

معرفی خلاصه کتابها

1. پدر پولدار پدر بی‌پول

کتاب پدر پولدار پدر بی پول کتابی است که توسط رابرت کیوساکی نوشته شده و در سال ۲۰۰۰ میلادی به چاپ رسیده است. این کتاب در رابطه با زندگی رابرت کیوساکی با پدر واقعی که شخصی محترم، باهوش ولی فقیر و زندگی با پدر دوستش که بسیار پولدار بوده است را روایت می‌کند.

۲. ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول

این کتاب اثر سخنران معروف حوزه موفقیت و کسب‌وکار، برایان تریسی است. او قوانین ساده اما مهمی را در زمینه کسب و کار در این کتاب برای شما بیان کرده‌ است.

۳. ثروتمند‌ترین مرد بابل

کتاب ثروتمندترین مرد بابل یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه سرمایه گذاری و موفقیت مالی است. این کتاب تا به امروزه توانسته است جایگاه بسیار مناسبی در میان علاقه‌مندان کسب کند. کتاب ثروتمندترین مرد بابل حاوی نکات بسیار کاربردی است که میتواند به رفع کمبود‌ها و مشکلات مالی و همچنین افزایش ثروت شما کمک کند.

۴. دیدار با سرنوشت

کتاب دیدار با سرنوشت از آنتونی رابینز از هفت فصل تشکیل شده است و در این کتاب، نویسنده سعی دارد «نظام اساسی فکری» را تشریح کرده، عناصر تشکیل دهنده آن را توضیح دهد تا خوانندگان بتوانند با تسلّط کامل بر این نظام اساسی، کلّیه اعمال و احساسات خود را کنترل کنند.

5. بیاندیشید و ثروتمند شوید

می‌توان حدس زد که این کتاب در مورد موفق شدن در تجارت یا پول‌دار شدن است. این موضوع انگیزه‌ی اولیه برای نوشتن این کتاب بود، ولی در انتها نتیجه‌ی این کتاب را در کل زندگی میتوان استفاده کرد. ۱۳ قدم در این کتاب معرفی شده‌اند که نتیجه‌ی تحقیقات ۲۰ ساله‌ی نویسنده از ۵۰۰ فرد موفق در زمینه‌های مختلف هستند.

۶. بهترین سال زندگی شما

کتاب بهترین سال زندگی شما، یک راهنمای کامل برای کسانی است که از نرسیدن خسته شده‌اند. کسانی که اهداف و آرزوهای زیادی دارند اما نمی‌توانند به آنها دست پیدا کنند. دارن هاردی در این میکروکتاب به شما می‌گوید که برای رسیدن به خواسته‌هایتان روش‌های ساده‌ای وجود دارد که اگر براساس آنها پیش برید، می‌توانید آرزوهایتان را تبدیل به واقعیت کنید.

7. ۴۸ قانون قدرت

پرفروش‌ترین کتاب برای آنانی است که خواهان قدرت هستند یا می‌خواهند خود را در برابر قدرت دیگران تجهیز کنند.

۸. بزرگ فکر کن

برای بزرگ فکر کردن باید راحتی و محافظه‌کار بودن را دور ریخت. دلیل عدم رشد و موفقیت اغلب ما این است که حاضر نیستیم از آستانه راحتی خود فراتر برویم.

۹. عادت‌های اتمی

این کتاب، به سبکی جالب و روان، به ما یاد می دهد که چگونه با شناخت عادتهای کوچک و مدیریت این عادتها، هر روز یک درصد بهتر شویم. هر روز یک درصد بهتر شدن، معادل سالی 37 برابر بهتر شدن است! به قول جیمز کلیر (نویسنده کتاب عادتهای اتمی)، همین رفتارها و عادت های کوچک است که تعیین می کند 5 سال بعد کجا هستیم و چقدر موفق شده‌ایم یا شکست خورده‌ایم!

10. تخت خوابت را مرتب کن

تخت‌خوابت را مرتب کن نوشته ویلیام اچ مک‌ریون، ژنرال بازنشسته‌ نیروی دریایی آمریکا درباره چیزهای کوچکی است که می‌توانند زندگی‌ و شاید دنیای شما را تغییر دهند.

۱۱. شیوه‌ی گرگ

کتاب شیوه‌ی گرگ با هدف آموزش فروش نوشته شده است. روشی که جردن بلفورت آن را ابداع کرده و روش خط مستقیم فروش نامیده است. او در کتاب شیوه گرگ درباره‌ی استراتژی فروش برای رسیدن به آزادی و استقلال مالی صحبت می‌کند.

۱۲. هنر ظریف بیخیالی

در این اثر مارک منسون، شما با هنری ظریف به اسم بی‌خیالی آشنا می‌شوید. منظور از بی‌خیالی در این کتاب، اهمیت ندادن به هیچ‌چیز و هیچ‌کس نیست. شما با یادگرفتن هنر بی‌خیالی درواقع یادمی‌گیرد که چطور فقط به کارها و امورات ضروری اهمیت بدهید.

۱۳. انسان در جستجوی معنا

ویکتور فرانکل پزشک روانشناسی است که در این کتاب ماجرای اسارتش اردوگاه‌های کار اجباری را روایت می‌کند. ارائهٔ نتایج این تحلیل‌های موجود در این کتاب ما را با دانش لوگوتراپی یا همان معنادرمانی آشنا می‌کند.

۱۴. بنویس تا اتفاق بیافتد

بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت آن کلاوسر یک راهنمای ساده و موثر برای تبدیل کردن رویاهای شما به واقعیت با استفاده از نوشتن است.

۱۵. جز از کل

کتاب پرفروش جزء از کل اثر استیو تولتز، یک داستان جالب پدر و پسری است که پر از ماجراهای طنز و شخصیت‌های بیادماندنی است. جزء از کل پس از انتشار در سال ۲۰۰۸ با استقبال زیادی روبه‌رو شد و توانست نامزد نهایی بوکر شود.

+ 35 کتاب دیگر

قورباغه‌ات را قورت بده، 12 ستون موفقیت، خودت باش دختر، شفای زندگی، هنر موفق بودن، سه شنبه با موری، مومیایی، آیین دوست یابی، چهار میثاق، هنر خوب زندگی کردن، قدرت، نیمه تاریک وجود، سه روز برای دیدن،  خودت را به فنا نده، راز، ده راز موفقیت آرامش درونی، بهترین خودت باش، هواپونوپونو، یکبار برای همیشه موفق شوید، 17قانون موفقیت، راز های یک نابغه، راز موفقیت، 5 قانون پول، شیوه نهنگ، چگونه با هرکس صحبت کنیم، رهبری انرژی، شیوه گرگ، استیو جابز شدن، برتری خفیف