۵۰ خلاصه کتاب برتر موفقیت

50 درصد رشد سریعتر با ۵۰ خلاصه کتاب در زمینه موفقیت

حيف كه برای کتاب خواندن وقت ندارم کتاب‌های نیمه کاره زیادی دارم نمیدانم کدام کتاب را بخوانم

برای خود من که زیاد اتفاق افتاده، حتما برای شما هم پیش آمده که کتابی را خریده باشید و آن کتاب به کار شما نیامده باشد و نیمه کاره رهایش کنید و هزینه و وقت شما تلف شده باشد.

چرا خلاصه کتاب؟

با خلاصه كتاب در زمان خود صرفه جویی کنید

کتاب های بهتری برای کامل خواندن انتخاب کنید

مطالب عمیق و مفید کتاب را مطالعه کنید

در گوشی خود و هر جا بخواهید مطالعه کنید

عادت کتاب خواندن در شما ایجاد می‌شود

50 کتاب را فقط در ۵۰ روز می توانید بخوانید

چرا با این قیمت؟

یکی از اهداف سایت رابینز دسترسی سریع، راحت و ارزان به مباحث موفقیت است. با توجه به اینکه درآمد و تخصص اصلی تیم ما در برگزاری سمینار است این خلاصه کتاب ها را برای رشد سریع‌تر و بالا نگه داشتن انگیزه مخاطبین خود با قیمت ارزان تهیه کردیم.

چرا خلاصه کتاب‌های رابینز؟

 سایت رابینز مسابقه بزرگ خلاصه کتاب را برگزار کرد و ۵۰ کتاب برتر را که از داوری های سختگیرانه عبور کردن انتخاب کرده است این ۵۰ کتاب توسط ۵۰ فرد کتابخوان مستقل خلاصه  شده و با ویراستاری مجدد روی سایت قرار گرفته است این کتاب‌ها با تایید سایت رابینز برای مسیر موفقیت انتخاب شده است.

در این مجموعه چه چیزی وجود دارد؟

برای دسترسی راحت‌تر و بهتر تمامی کتابها در دو نسخه تهیه شده است:

نسخه PDF مناسب برای لپتاپ

نسخه PDF مناسب موبایل

معرفی خلاصه کتابها

1

اثر مرکب

اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که به دنبال کسب موفقیت هستید اما تا به حال نتوانسته‌اید وارد مسیر درست موفقیت شوید، خواندن کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته این کتاب زمانی به شما کمک خواه کرد که به تمام موارد بیان شده در کتاب به درستی و به طور کامل عمل کنید. باید به گام‌های کوچک زندگی ایمان داشته باشید و به این باور برسید که موفقیت در یک شب، یک روز و یک ماه به دست نمی‌آید! معجزه با دستان خودتان اتفاق خواهد افتاد. درک اثر مرکب شما را از انتظار کسب نتایج سریع رها خواهد کرد و به خواننده روش حرکت در مسیر موفقیت و تصمیم‌گیری آگاهانه را به‌طور عملی می‌آموزد.

2

بهترین سال زندگی تو

کتاب بهترین سال زندگی تو، یک راهنمای کامل برای کسانی است که از نرسیدن خسته شده‌اند. کسانی که اهداف و آرزوهای زیادی دارند اما نمی‌توانند به آنها دست پیدا کنند. دارن هاردی در این میکروکتاب به شما می‌گوید که برای رسیدن به خواسته‌هایتان روش‌های ساده‌ای وجود دارد که اگر براساس آنها پیش برید، می‌توانید آرزوهایتان را تبدیل به واقعیت کنید.

3

تخت خوابت را مرتب کن

تخت‌خوابت را مرتب کن نوشته ویلیام اچ مک‌ریون، ژنرال بازنشسته‌ نیروی دریایی آمریکا درباره چیزهای کوچکی است که می‌توانند زندگی‌ و شاید دنیای شما را تغییر دهند.

4

48 قانون قدرت

پرفروش‌ترین کتاب برای آنانی است که خواهان قدرت هستند یا می‌خواهند خود را در برابر قدرت دیگران تجهیز کنند.

5

21 قانون شکست ناپذیر پول

این کتاب اثر سخنران معروف حوزه موفقیت و کسب‌وکار، برایان تریسی است. او قوانین ساده اما مهمی را در زمینه کسب و کار در این کتاب برای شما بیان کرده‌ است.

6

هنر ظریف بیخیالی

در این اثر مارک منسون، شما با هنری ظریف به اسم بی‌خیالی آشنا می‌شوید. منظور از بی‌خیالی در این کتاب، اهمیت ندادن به هیچ‌چیز و هیچ‌کس نیست. شما با یادگرفتن هنر بی‌خیالی درواقع یادمی‌گیرد که چطور فقط به کارها و امورات ضروری اهمیت بدهید

7

جز از کل

کتاب پرفروش جزء از کل اثر استیو تولتز، یک داستان جالب پدر و پسری است که پر از ماجراهای طنز و شخصیت‌های بیادماندنی است. جزء از کل پس از انتشار در سال ۲۰۰۸ با استقبال زیادی روبه‌رو شد و توانست نامزد نهایی بوکر شود.

8

بزرگ فکر کن

برای بزرگ فکر کردن باید راحتی و محافظه‌کار بودن را دور ریخت. دلیل عدم رشد و موفقیت اغلب ما این است که حاضر نیستیم از آستانه راحتی خود فراتر برویم.

9

بنویس تا اتفاق بیفتد

بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت آن کلاوسر یک راهنمای ساده و موثر برای تبدیل کردن رویاهای شما به واقعیت با استفاده از نوشتن است.

10

پیکان سرنوشت ما

کتاب پیکان سرنوشت ما که براساس نوشته‌ها و خاطرات احمد خیامی، از بنیانگذاران شرکت کارخانجات ایران‌ناسیونال و فروشگاه‌های زنجیره‌ای کوروش، نوشته شده است، از جهات بسیاری خواندنی و باارزش است. ازجمله، نخست این‌که بسیاری از روایت‌های این کتاب، به طور کلی، دربردارندۀ دروس و آموزه‌های فراوانی برای علاقه‌مندان به کارآفرینی بومی است. دوم این‌که روایت‌کننده برخی اصول مهم اخلاق تجاری و رفتار صنعتی و همچنین چگونگی رعایت آن‌ها را توضیح داده است.

+ ۴۰ کتاب دیگر

عادت های اتمی، قورباغه‌ات را قورت بده، 12 ستون موفقیت، خودت باش دختر، شفای زندگی، انسان در جستجوی معنا، هنر موفق بودن، سه شنبه با موری، مومیایی، آیین دوست یابی، چهار میثاق، هنر خوب زندگی کردن، قدرت، نیمه تاریک وجود، سه روز برای دیدن،
 خودت را به فنا نده، راز، ده راز موفقیت آرامش درونی، بهترین خودت باش، هواپونوپونو، یکبار برای همیشه موفق شوید،
17قانون موفقیت، راز های یک نابغه، راز موفیقیت، 5 قانون پول، شیوه نهنگ، چگونه با هرکس صحبت کنیم، رهبری انرژی، شیوه گرگ، استیو جابز شدن، برتری خفیف